az-ubytovani.info Penzion Stara Pekarna ubytovanie Tisa

Penzion Stara Pekarna ubytovanie Tisa

Penzion Tisa Stara Pekarna Ubytovanie Penzion Stará Pekárna Ostrov Tisá:
Penzión "Stará Pekárna" nájdete v romantickom údolí CHKO Labské pískovce známej pod názvom Českosaské Švajčiarsko, v krajine plnej fantázie. Tiské, Briklické, Ostrovské a Rájecké steny, spolu s Vysokým (Dečínským) Snežníkom tvoria okolitú panorámu prekrásneho údolia - Ostrova.

Penzion Stará Pekárna Ostrov Tisá ubytovanie:
Kapacita penziónu je 16 pevných lôžok + 4 prístelky v štyroch izbách. Ubytovanie je najvhodnejší pre skupiny 16-20ti osob. Izby sú štýlovo a štandardne zariadené, možnosť sledovania TV / SAT vysielania. Na poschodí sú spoločné kúpeľne so sprchou a oddelené umyvárne s toaletou.

Stará Pekárna Ostrov ubytovanie Tisá reštaurácia:
K dispozícii pre ubytovaných hostí je reštaurácia s domácou kuchyňou. V reštaurácii v "Starej pekárni" nájdete ideálne prostredie pre rodinné oslavy, svadby, školenia apod Kapacita reštaurácie je 35 miest a letná terasa má 40 miest. Reštaurácia ponúka bohatý výber z českej kuchyne.

Ostrov Tisá penzión ubytovanie Stará Pekárna služby:
Penzión s reštauráciou Stará Pekárna ponúka ubytovanie so stravovaním. K dispozícii je aj úschovňa bicyklov  či v zime lyží, minifitnes, krb. Parkovať je možné pred penziónom.

Dovolenka Českosaské Švajčiarsko ubytovanie Tisá Ostrov:
Tisá a jej okolie je bohatým skalným územím pri hraniciach s Nemeckom. Toto územie sa skladá z nádherného skalného celku Tiských stien a okolia stolovej hory Dečínský Snežník. Vznik čarokrásnych skalných útvarov siaha do obdobia kriedy (druhohory), približne pred stomiliony rokmi. Celá oblasť je domovom zriedkavej fauny i flory. Nájdete tu raj horolezcov, cyklistov, hubárov, bežkárov, turistov a i gurmáni si tu prídu na svoje. Pre milovníkov kúpania vo voľnej prírode tu čaká sedem rybníkov. V zimnom období je región Tisá skvelým miestom pre milovníkov bežiek alebo jazdy na psích záprahov.
Penzion Tisa Stara Pekarna - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Tisa Stara Pekarna - hotel má reštauráciuPenzion Tisa Stara Pekarna - k dispozícii letná terasaPenzion Tisa Stara Pekarna - Iybz sú vybavené televízorom